İletişim: 0 (543) 363 06 60

Avcılar Temizlik

Avcılar Temizlik

Altay Temizlik bir Avcılar temizlik firmasıdır. Temizlik sektöründe gerçekleştirdiğimiz yüzlerce ev, mağaza, ofis, fabrika, ofis, inşaat, dış cephe, zemin, villa, yangın sonrası vs temizliğinde edindiğimiz tecrübelerle sizlere en profesyonel hizmet vermeye devam etmekteyiz. Avcılar’da temizlik şirketleri içerisinde bizi tercih eden tüm müşteriler bizin en güzel referansımızdır.

Ev Temizliği Avcılar

Altay Temizlik, Avcılar ev temizliği şirketi olarak hafta içi her gün, hafta sonu Cumartesi günü hizmet vermekteyiz. Pazar günleri evinizi veya villanızı temizletmek istiyorsanız firmamızı en geç Cuma günü arayarak rezervasyon yaptırınız.

Avcılar Temizlik Şirketleri

Altay (Avcılar) Temizlik şirketi Altay Temizlik, haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Ayrıca vardiyalı çalışma sistemi uygulayan işletmeler için 24 saat tam zamanlı çalışma veya vardiyalarına uygun çalışma saatleri uygulayabilmektedir. Avcılar bölgesinde talep edeceğiniz tüm temizlik işleri için Avcılar temizlik firması Altay Temizliği arayabilir, en uygun fiyatla temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Altay Temizlik Avcılar Temizlik şirketi, Avcılar Temizlik firması:

Temizlik firmaları (Avcılar)Avcılar temizlik şirketleri arasında Altay Temizlik çok kısa bir süre içerisinde yerini almıştır. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça Altay Temizlik’i müşterilerinize tavsiye ettiğinizi biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz.

Avcılar Ev Temizliği

Temizlik firması (Avcılar) Ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. Avcılar ev temizliği firmaları – Altay temizlik. Altay temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, sebakirkoyk, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Avcılar ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Avcılar temizlik şirketlerinden biri olan Altay Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için Avcılar  Temizlik şirketleri arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

(Avcılar) Temizlik firmaları içerisinde firmamızın hizmet kalitesini ve refanslarını web adresimizdeki sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Avcılar temizlik firması tercihinizi en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet veren Altay Temizliği seçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz: Altay Temizlik Avcılar fabrika temizliği şirketi firması, fabrika temizliği şirketi firması Avcılar, Avcılar zemin temizleme şirketi firması, zemin temizleme Avcılar şirketi firması, Avcılar inşaat temizliği şirketi firması, inşaat temizliği Avcılar şirketi firması, Avcılar temizlik şirketi, temizlik şirketi Avcılar, Avcılar temizlik firması, temizlik firması Avcılar, Avcılar zemin temizliği şirketi firması, zemin temizliği şirketi firması Avcılar, Avcılar banka temizliği şirketi firması, banka temizliği şirketi firması Avcılar, Avcılar inşaat sonrası temizlik şirketi firması, inşaat sonrası temizlik şirketi firması Avcılar, Avcılar dış cephe temizliği şirketi firması, dış cephe temizliği şirketi firması Avcılar, ev temizlik firması Avcılar ev temizlik firması, ev temizlik şirketi Avcılar ev temizlik şirketi,

İstanbul Avcılar temizlik işleri firması Altay Temizlik, İstanbul temizlik şirketleri içerisinde kaliteli hizmetiyle her geçen gün yeni müşterileriyle büyümeye devam etmektedir. Amacımız müşterilerimizin taleplerini en başarılı şekilde ve en uygun fiyata gerçekleştirmektir.

Avcılar’de temizlik şirketi firması Altay Temizlik olarak verdiğimiz hizmetler; Dış Cephe, Ev, Büro – Ofis, Mağaza – Dükkan, Banka, Fabrika, Site, Merdiven, Zemin, Okul, Otel, Mutfak, Villa, Petrol Ofisi, Dershane, Hastahane, İnşaat Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Tadilat Temizliği, Tadilat Sonrası Temizlik, Boş Ev, Eşyalı Ev, Endüstriyel, İş Merkezi, İş Hanı, Öğrenci Yurdu, Depo, Petrol İstasyonu, Plaza, Yangın Sonrası, Su Baskını, Çatı, Bodrum, Cam Temizliği şirketleri ve firmaları arasında bizi arayabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Avcılar Ev Temizliği

(Avcılar) Temizlik Firması Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Öncelikle ev temizliği, ofis temizliği ve villa temizliği hizmeti alacağınız temizlik şirketinin – firmasının güvenilirliğinden emin olmalısınız. Temizlik şirketlerinde – firmalarında çalışan temizlik personellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü evinizde veya ofisinizde olabilecek sorunların çözümü ancak güvenilir ev, ofis ve villa temizlik şirketleri firmaları tarafından gerçekleşir. Sigortalı, tecrübeli ve adli sicili kontrol edilmiş personellere ev temizliği şirketleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

(Avcılar) Temizlik Şirketleri Altay temizlik, ev temizliğinde amacımız temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev hijyenik kalmaktadır. Ev temizliği firmaları – Altay temizlik. Altay temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Temizlik şirketlerinden biri olan Altay Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi ve talep için temizlik firmaları arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Avcılar Altay Temizlik olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

 • Avcılar Temizlik Dış Cephe Temizliği
 • Avcılar Temizlik Ev Temizliği
 • Avcılar Temizlik Büro – Ofis Temizliği
 • Avcılar Temizlik Mağaza – Dükkan Temizliği
 • Avcılar Temizlik Banka Temizliği
 • Avcılar Temizlik Fabrika Temizliği
 • Avcılar Temizlik Site Temizliği
 • Avcılar Temizlik Merdiven Temizliği
 • Avcılar Temizlik Zemin Temizliği
 • Avcılar Temizlik Okul Temizliği
 • Avcılar Temizlik Otel Temizliği
 • Avcılar Temizlik Mutfak Temizliği
 • Avcılar Temizlik Villa Temizliği
 • Avcılar Temizlik Petrol Ofisi Temizliği
 • Avcılar Temizlik Dershane Temizliği
 • Avcılar Temizlik Hastane Temizliği
 • Avcılar Temizlik İnşaat Temizliği
 • Avcılar Temizlik İnşaat Sonrası Temizlik
 • Avcılar Temizlik Tadilat Temizliği
 • Avcılar Temizlik Tadilat Sonrası Temizlik
 • Avcılar Temizlik Boş Ev Temizliği
 • Avcılar Temizlik Eşyalı Ev Temizliği
 • Avcılar Temizlik Endüstriyel Temizlik
 • Avcılar Temizlik İş Merkezi Temizliği
 • Avcılar Temizlik İş Hanı Temizliği
 • Avcılar Temizlik Öğrenci Yurdu Temizliği
 • Avcılar Temizlik Depo Temizliği
 • Avcılar Temizlik Petrol İstasyonu Temizliği
 • Avcılar Temizlik Plaza Temizliği
 • Avcılar Temizlik Yangın Sonrası Temizliği
 • Avcılar Temizlik Su Baskını Temizliği
 • Avcılar Temizlik Çatı Temizliği
 • Avcılar Temizlik Bodrum Temizliği
 • Avcılar Temizlik Cam Temizliği

Avcılar Ofis Temizliği

(Avcılar) Temizlik Firmaları İstanbul’da birçok şirketin yönetim merkezi bulunmaktadır. Ayrıca siyasi ve kamu kurumlarının İstanbul’da bulunmasından dolayı, bu bölgede iş hanı ve iş merkezleri kurulmuştur. Ofis ve büroların yoğunlukla bulunduğu ilçemizde Altay Temizlik profesyonel temizlik hizmeti sunarak iş insanlarının temiz alanlarda çalışmasını sağlamaktadır. Özellikle periyodik olarak sunduğumuz temizlik hizmeti ile müşterilerimiz devamlı personel çalıştırmaktan daha çok kar etmektedir. Çünkü 70 mt2′ye kadar olan ofislerde temizlik hizmeti hafta 3 gün olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetimiz karşılığında aldığımız ücret yaklaşık bir personelin yarım maaşından azdır. Böylece devamlı personel çalıştırmaktan daha ekonomik bir sonuç almaktayız. Ofis temizliği şirketleri arasında bizi farklı yapan müşterilerimize sunduğumuz hizmetin dışında ayrıca ekonomik olarak da avantaj sağlamamızdır. İstanbul ofis temizliği firmaları arasında Altay Temizliği tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Sizde bu hizmetten yararlanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

İstanbul ofis temizliğinde Altay Temizlik olarak personel temini sağlamaktayız. Ofis temizliği firması arıyorsanız tecrübelerimizle ve referanslarımızla Altay Temizlik olarak bizi güvenle arayabilirsiniz. Memnuniyetiniz için gereken tüm özen gösterilmektedir. İstanbul ofis temizliği  şirketleri arasında Altay Temizlik her zaman talep görmüştür. Özel bir önem verdiğimiz İstanbul ofis temizliğinde haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Tüm İstanbul ofis temizliği ile ilgili bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Avcılar Villa Temizliği

Villa temizliğinde önceliğimiz değerli eşyalarınızın temizliğinde gösterdiğimiz titizliktir. İstanbul villa temizliğinde 2 vey 3 personel görevlendirmekteyiz. Uzman personellerimiz ve hizmet yöntemlerimizle ilgili bizi arayabilirsiniz. Villa temizliği için lütfen 2 gün öncesinden bizleri arayınız. Dublex ve triplex ev temizliği için özel fiyatlar uygulamaktayız. Bahçe düzenlemesi ve havuz temizliği için bizimle irtibata geçiniz.

Avcılar Merdiven Temizliği 

Temizlik firmaları (Avcılar) Altay Temizlik olarak binalara temizlik hizmeti veriyoruz. Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bayan çalışanlarımız ile bina içi merdiven temizliği hizmeti sunuyoruz.

Avcılar Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği, yapan Temizlik Şirketleri, arasında şirketimiz liderliğini korumaktadır. Çok katlı giydirme Cephe binaların Dış cephe Temizlik, işleri uzman personel ve vinç, platform,  sepet yardımı olmadan Temizliğinin yapılabilmesi mümkün değildir. Bina sahipleri açısından hem zor hem tehlikeli olabilir. Bir yandan binanıza uygun vinç kiralama şirketi ile anlaş maya  çalışırken bir yan dan da cephenizi temizleyecek elaman bulmak zorun da  kalabilirsiniz. Tüm bunları yaparken yüksekte çalışacak insan açısından almanız gereken riskler vardır.

Avcılar Dış Cephe Temizliği

Temizlik şirketleri (Avcılar) Avcılarde temizlik şirketleri firmaları. İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde dış cephe temizlik hizmeti vermekteyiz. Özellikle iş hanlarının veya iş merkezlerinin dış cephe temizliği için uygun sepetli vinçler kullanılır. Dış cephe temizliği İstanbul için en uygun fiyat teklifi için lütfen bizi arayınız. İstanbul bölgesindeki iş merkezlerinin ve fabrikaların dış cephe temizliği itinayla yapılır. Dış cephe cam temizliği veya ser yüzey temizliği için uygun vinçler kullanılır. Ayrıca kullandığımız kimyasal koruyucular ile 4-6 ay arsında kir tutmaz. Kullandığımız ekipmanlarla ilgili dış cephe temizliği için bizi arayabilirsiniz.

Avcılar Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği, çok katlı binalarda mutlak surette dışarıdan temizliğinin yapılması gerekmektedir, bu işlerin yapılabilmesi artık bir sektör haline gelmiş ve  yeni yapılan modern binaların Cam temizlikleri, en kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Altay Temizlik her alanda olduğu gibi bu alan dada gelişmeleri yakından takip etmekte ve sizlere bu doğrultu da hizmet verme mücadelesindedir. Teklif için gelecek olan ekibimiz size detaylı bilgi sunarak anlaşma sağlanması halinde bu hizmeti  vereceklerdir

Avcılar Dış Cephe Cam Silimi

Dış Cephe Cam Silimi, hizmetimiz mevcuttur, ev, daire, villa, plaza ve giydirme kaplı yüksek binaların dışdan cam silimi hizmeti sağlamaktayız. Fakat dış cephe lerde olduğu gibi iç mekânlarda cam silimi ve cam silme temizleme hizmetimiz mevcuttur. Kullanım alanları ve hava çevre kirliliklerine göre zaman zaman temizlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle dış cephe cam silimi alanında faaliyet verdiğimizden dolayı siz müşterilerimizin  ihtiyaç duyması halinde  sizlere de bu hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız. İhtiyaç duyduğunuz dış cephe temizliği Dilovası için Altay Temizlik 7/24 arayabilirsiniz.

Etiketler: Avcılar temizlik, Temizlik şirketi Avcılar, Temizlik firması Avcılar, Temizlik şirketleri, Avcılar, Temizlik firmaları AvcılarAvcılar Temizlik şirketi, Avcılar Temizlik firması, Avcılar Temizlik şirketleri, Avcılar Temizlik firmaları, Ev temizliği AvcılarAvcılar Ev temizliği, Ev temizlik AvcılarAvcılar Ev temizlik, Ev temizlik şirketi Avcılar, Ev temizlik firması Avcılar, Ev temizlik şirketleri Avcılar, Ev temizlik firmaları Avcılar, Ev temizliği şirketi Avcılar, Ev temizliği firması Avcılar, Ev temizliği şirketleri Avcılar, Ev temizliği firmaları AvcılarAvcılar Ev temizlik şirketi, Avcılar Ev temizlik firması, Avcılar Ev temizlik şirketleri, Avcılar Ev temizlik firmaları, Avcılar Ev temizliği şirketi, Avcılar Ev temizliği firması, Avcılar Ev temizliği şirketleri, Avcılar Ev temizliği firmaları, Avcılar ofis temizliği, Avcılar ofis temizlik, Ofis temizliği Avcılar, Ofis temizlik Avcılar,

 

Avcılar Banka Temizliği

Temizlik şirketi (Avcılar) İstanbul’da mesai saatleri içinde veya mesai saatleri dışında gerçekleştirdiğimiz bir temizlik hizmetidir. Ayrıca gün içerisinde mutfak personeli temini de gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Avcılar Öğrenci Yurdu Temizliği

İstanbul’a en önemli katkılarından biri öğrenci yurtlarıdır. Temiz ve hijyenik öğrenci yurtları her zaman daha fazla talep görmektedir. Profesyonel temizlik için bilgi alabilirsiniz.

Avcılar Fabrika Temizliği

Günün her saatinde gerçekleştirebildiğimiz bir hizmettir. Örneğin gündüz faaliyet gösteren işletmelerde mesai bitiminden sonra temizlik yapılmasını ister misiniz? Ayrıntılı bilgi için lütfen bizi arayınız. Sanayi bölgesinde, gelişen organize sanayi bölgelerinde yeni yapılan ve yapımı devam eden fabrikaların temizlik hizmeti için Altay Temizlik’i tercih edebilirsiniz. Çünkü Altay temizlik İstanbul bölgesinde 40.000 mt2 alanın inşaat sonrası temizliğini gerçekleştirmiştir. Fabrika temizliği şirketleri İstanbul’da bizi ayrıcalıklı yapan tecrübelerimizdir. Özellikle inşaat sonrası zemin temizliği hizmetinde istediğiniz sonucu alabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası fabrika temizliği ve organize sanayi bölgelerinde fabrika temizliği hizmeti vermekteyiz. Talep ettiğiniz fabrika temizliği hizmeti için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Uzman personelimiz size fiyat teklifi vermeden ilk uygulama gerçekleştirerek tüm alanda yapılacak temizlik sonrasını görebilirsiniz.

Avcılar İş hanı temizliği 

Altay Temizlik olarak iş hanlarına özel temizlik hizmeti veriyoruz. Haftanın belirli günlerinde ve istediğiniz saatlerde bay / bayan çalışanlarımız ile iş hanı temizliği hizmeti sunuyoruz.

Avcılar İş Merkezi Temizliği

Yoğunluğun çok oldu, müşterilerin devamlı giriş – çıkış yaptığı iş merkezlerinde en çok kirlenen alan zemindir. Ayrıca iş merkezlerindeki tuvaletlerin temizliği de çok önemlidir.

Avcılar Site Temizliği

Site yönetimlerinde önemli bir iş olan temizlik hizmeti sadece merdiven ve bina iç temizliği ile sınırlı olmayıp, bina çevresinde oluşan kirliliği de yok ediyoruz. Kapsamlı site temizliği hizmeti için bizi arayınız.

Avcılar Okul Temizliği

Devamlı okul temizliğinde önceliğimiz öğrencilerin temiz ve hijyenik ortamlarda eğitim almalarıdır. Sınıfların, koridorların ve tuvaletlerin devamlı temiz olması gerekmektedir.

Avcılar Otel Temizliği

Sanayi şehri olan İstanbul’da otel sayısı her geçen gün artmaktadır. Altay Temizlik olarak otel temizliğinde kullandığımız özel yöntemlerle odalarda hijyen sağlıyoruz.

Avcılar Mutfak Temizliği

Cafe, restaurant, catering vs. şirketlerinin mutfaklarında uyguladığımız buharlı temizlik hizmeti vardır. Böylece hiçbir kimyasal kullanmadan mutfaklarınızı temiz hale getiriyoruz.

Avcılar Zemin Temizliği

Binicili, itmeli veya elle kullanılan zemin temizleme makineleriyle her türlü zemin için uygun temizlik işlemi yapmaktayız. Kullandığımız özel kimyasallar ile kirli alanları temizlemekteyiz. Avcılar temizlik şirketi firması Altay Temizlik.

 

Etiketler: Dış cephe temizliği Avcılar, Dış cephe temizlik şirketi Avcılar, Dış cephe temizlik firması Avcılar, Dış cephe temizlik şirketleri Avcılar, Dış cephe temizlik firmaları AvcılarAvcılar dış cephe temizlik şirketi, Avcılar dış cephe temizlik firması, Avcılar dış cephe temizlik firmaları, Avcılar dış cephe temizlik şirketleri, Avcılar temizlikçi bayan, Temizlik firması, Temizlik şirketi, Temizlik firmaları, Temizlik şirketleri, Villa temizliği AvcılarAvcılar villa temizliği, Villa temizliği şirketi Avcılar, Villa temizliği şirketleri Avcılar, Villa temizliği firması Avcılar, Villa temizliği firmaları Avcılar, Site temizliği AvcılarAvcılar site temizliği, İnşaat temizliği, İnşaat temizliği Avcılar, İnşaat temizliği şirketi, İnşaat temizliği firması, İnşaat temizliği şirketleri, İnşaat temizliği firmaları, İnşaat temizliği şirketi Avcılar, İnşaat temizliği firması Avcılar, İnşaat temizliği şirketleri Avcılar, İnşaat temizliği firmaları AvcılarAvcılar İnşaat temizliği şirketi, Avcılar İnşaat temizliği firması, Avcılar İnşaat temizliği şirketleri, Avcılar İnşaat temizliği firmaları, Fabrika temizliği AvcılarAvcılar fabrika temizliği, Avcılar fabrika temizliği şirketi, Avcılar fabrika temizliği firması, Avcılar fabrika temizliği şirketleri, Avcılar fabrika temizliği firmaları, fabrika temizliği şirketi Avcılar, fabrika temizliği firması Avcılar, fabrika temizliği şirketleri, Avcılar, fabrika temizliği firmaları Avcılar,

                                                                                                                             

İletişim

Avcılar Klima Servisi